Značka Fieldmann

Hlavné zázemie značky Fieldmann sídli aj napriek cudzojazyčnému názvu v srdci Českej republiky. Pri vývoji produktov kladie výrobca vysoké nároky na požiadavky náročných spotrebiteľov, ktorým majú koncové produkty uľahčovať prácu a šetriť čas. Hlavnými cieľmi výroby sú jednoduchá ovládateľnosť a bezpečné, ergonomické spracovanie, čím je poskytovaný maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome aj dielni.

Fieldmann sa stal synonymom kvalitného hobby aj profesionálneho náradia pre dom aj záhradu, ktorý vsádza na najkvalitnejšie materiály na trhu. Výrobky prinášajú zákazníkom férový pomer priaznivej ceny a kvality spĺňajúcej bezpečnostné parametre.

Bohatý sortiment výrazne zeleného náradia zahrňuje AKU náradie, príklepové vŕtačky, brúsky, píly, kladiváhoblíky aj ručné náradie Fieldmann. Aj nároční užívatelia si prídu na svoje. Fieldmann ponúka pneumatické náradieelektrocentrály a zváračky so skvelým pomerom ceny a kvality. V rámci hesla obstaranie všetkého v dome, dielni aj na záhrade nájdete v Fieldmann ponuke Doktora Kladiva merače vzdialenosti, vysokotlakové čističe, kosačky, čerpadlá a vodárne a ďalší rozsiahly sortiment záhradnej techniky vrátane bohatej škály príslušenstva a spotrebného materiálu