4
13336 €

Pneumatické náradie

Pneumatické náradie funguje na princípe stlačeného vzduchu, ktorý čerpá pripojením ku kompresoru. Hlavnými výhodami pneumatických strojov sú menšie náchylnosť k mechanickému poškodeniu, dlhšiu životnosť a vysoký výkon s tichým chodom. Vyberte si z Kladivové ponuky profesionálnych kompresorov, pneumatických kladív, vŕtačiek, brúsok, skrutkovačov a bohatého príslušenstva pre pneumatické náradie . Sme tím profesionálov. V oblasti pneumatického náradia sa pohybujeme niekoľko rokov. Dokážeme vám preto presne poradiť s výberom . Zastupujeme autorizovane obľúbenej značky pneu náradia Black & Decker, Bosch, BOW Aircraft, Fieldmann, Fortum, Metabo, Makita, radov Extol Craft, Extol Premium a ďalšie.

Pneumatické náradie sa často používa v mnohých oblastiach, od priemyslu až po domácu dielňu.

Jednou z najväčších výhod je veľmi nízka hmotnosť pneumatických strojov. Pri práci s nimi môžete pracovať obratne a rýchlo. Okrem toho je pneumatické náradie napriek vysokému výkonu veľmi tiché a náklady na prípadné opravy sú nízke. Preto je pneumatické náradie už dlho prvotriednym riešením pre moderné dielne.

Pneumatické náradie poháňané stlačeným vzduchom sa delí na rôzne typy, ako sú pneumatické vŕtačky, brúsky, píly, hoblíky, sponkovačky, kľúče a mnohé ďalšie. Vyberte si typ náradia, ktorý najlepšie vyhovuje vašim pracovným potrebám a špecializácii.

Výber náradia od renomovanej značky je múdre rozhodnutie. Značkové náradie často ponúka lepšiu kvalitu a dlhodobú záruku. Záruka je dôležitým ukazovateľom dôvery výrobcu vo svoj výrobok. Na trhu ponúkame len náradie dôveryhodných značiek.