Pomáhame

CDS Medou Humpolec

Zastávame pravidlo, že je dôležité vedieť pomáhať. Pravidelne finančne podporujeme neštátnu neziskovú organizáciu Medou, ktorá vznikla z iniciatívy rodičov a priateľov zdravotne znevýhodnených detí a mladých ľudí s cieľom pomôcť im zapojiť sa do života bežnej spoločnosti. Organizácia Medou pôsobí v Humpolci.  Činnosť sa odvíja od poslania poskytovať kvalitnú sociálnu službu s rešpektom a úctou k človeku. Zapojte sa aj vy a pomôžte vytvoriť prostredie, kde budú môcť ľudia so zdravotným postihnutím prežiť plnohodnotný, dôstojný a aktívny deň s ostatnýmiChcete vedieť o aktivitách CDS Medou viac? Navštívte web www.medou-humpolec.cz.

 

 

 

 

Doktor Kladivo podporuje klub extraligy žien v stolnom tenise

Doktor Kladivo podporuje špičkový klub extraligy žien v stolnom tenise a účastníka európskych pohárov. Úspešný oddiel pôsobí v Řeznovicích, Znojme a Moravskom Krumlove, kde prebiehajú domáce stretnutia. Mladý klub za dobu pôsobenia získal širokú členskú základňu aj výdatnú divácku podporu. Na konto si pripísal významné športové výsledky. V roku 2017 získal titul vicemajstra Českej republiky, v roku 2018 sa týmu podaril postup do semifinále superligy. Doktor Kladivo je hrdý, že může pomôcť výnimočnému športovému klubu. Fandite s nami MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov.

 

 

 

 

Fandíme basketbalovému týmu Tuři Svitavy

Doktor Kladivo podáva športové výsledky iba v dielni, o to viac síl vkladá do podpory športových klubov. Náraďový špecialista Doktor Kladivo je hrdým partnerom basketbalového týmu Tuři Svitavy. Podporujeme priamy ťah na koš a odhodlanie!

História týmu Tuři Svitavy sa začala písať už v roku 1951, v priebehu rokov si svitavský basket vybudoval vernú základňu fanúšikov. Do sezóny 2011/2012 vstúpil klub s novým logom a názvom – symbol tura v názve aj znaku odkazuje na symbol mesta Svitavy. Fandite s nami Turom Svitavy. 

 

 

 

OVLK - Ride to Magadan

Na motorke vyraziť do Mongolska? Že sa vám to nepozdáva a bol by to šialený nápad? 

Ondrej Vlk si práve takúto, niečo okolo 20 000 kilometrov dlhú cestu naplánoval. Vyrazil z juhočeských Chluman a behom 72 dní si splnil svoje sny a naoko šialený nápad premenil v rozprávkový príbeh. Ondro ale nekončí, má v pláne ďalšie cesty a výpravy a Doktor Kladivo ho v nich rád podporí. Fandíme Ondrejovi na jeho dobrodružnej ceste! Sledujte Ondreja na Facebooku OVLK-Ride to Magadan