52
1096 €

Čerpadlá a vodárne Fieldmann

Vyberajte si z ponuky Fieldmann vodných čerpadiel, povrchových čerpadiel, ponorných čerpadiel, bubnových čerpadiel, čerpadiel do vrtov, tlakových čerpadiel a čerpadiel do žumpy. Komu odporúčame kúpiť pumpu? Vodné čerpadlo Fieldmann využijete v záhrade a všade tam, kde potrebujete čerpať vodu – z nádrže, suda, studne atď. Ak potrebujete zásobovať svoj dom pitnou vodou alebo hľadáte čerpadlo pre zavlažovací systém. Pre ešte jednoduchšiu prácu ponúkame špecializované Fieldmann príslušenstvo čerpadiel. Sme autorizovanými zástupcami obľúbených značiek vody a čerpadiel AGT, Bosch, Gardena, Heron, Karcher, Makita, Metabo, rad Extol Craft, Extol Premium a ďalšie.

Záhradné čerpadlá a vodné čerpadlá sú veľmi užitočné nástroje pre záhradu a domácnosť. Ako a prečo si kúpiť záhradné čerpadlo alebo vodnú pumpu?

Prečo si kúpiť záhradné čerpadlo?

Záhradné čerpadlá slúžia na čerpanie vody z rôznych zdrojov, ako sú studne, rybníky alebo nádrže na dažďovú vodu. Tieto zdroje vody môžu byť pohodlnejšie ako bežný vodovod a môžu vám ušetriť peniaze za vodné a stočné. Záhradné čerpadlá vám tiež umožnia udržiavať vašu záhradu zelenú a zdravú aj počas období sucha.

Ako si vybrať správne záhradné čerpadlo alebo vodáreň

Pri výbere nového záhradného čerpadla alebo vodárne zvážte nasledujúce faktory:

  • Výkon: Zvážte, aké množstvo vody chcete zvyčajne čerpať a aký výkon čerpadla je potrebný pre vašu záhradu.
  • Typ čerpadla: Existujú rôzne typy záhradných čerpadiel, napríklad povrchové, ponorné, prúdové, kalové, tlakové atď. Zvážte, ktorý typ čerpadla bude najvhodnejší pre váš zdroj vody.
  • Materiál: Zvážte, z akého materiálu by malo byť vaše záhradné čerpadlo alebo vodný prvok. Existujú čerpadlá a vodné pumpy vyrobené z plastu, nehrdzavejúcej ocele a iných materiálov.

Typy záhradných čerpadiel a vodných prvkov

Existuje niekoľko základných typov záhradných čerpadiel a vodných diel, ako napríklad:

  • Povrchové čerpadlá: Tieto čerpadlá sa používajú na čerpanie vody z povrchu, napríklad z jazera alebo rybníka.
  • Ponorné čerpadlá: Tieto čerpadlá sú ponorené vo vode a čerpajú ju priamo z podzemného zdroja, napríklad zo studne.
  • Čerpadlá do studní: Tieto čerpadlá majú vysoký výkon a môžu čerpať vodu z väčších hĺbok.
  • Čerpadlá na vodu: Tieto zariadenia uchovávajú vodu a umožňujú ju kedykoľvek použiť.

Sme autorizovanými zástupcami obľúbených značiek vody a čerpadiel AGT, Bosch, Gardena, Heron, Karcher, Makita, Metabo, rad Extol Craft, Extol Premium a ďalšie.