Tipy na darčeky pre ženy

Máte doma praktickú ženu, ktorá sa nezľakne kutilských prác a chcete jej darovať štýlové náradie? Makajte spoločne a nezabúdajte, že na farbe proste záleží. Doktor Kladivo prináša 6 tipov na praktické vianočné darčeky, ktoré sú nielen funkčné, ale vďaka ružovému prevedeniu zaujmú aj designom

 

1. Dámske ručné náradie Narex LADY TOOL KIT

Tretia generácia úspešného a dnes už legendárneho dámskeho ručného náradia. V štýlovej kabelke s praktickou náplňou čaká celkom 141 kúskov náradia a pomocného materiálu.

 

 

2. Akumulátorový skrutkovač BOSCH IXO 6

Vášeň sa stretáva s účelnosťou – nový malinovo červený design pre štýlové skrutkovanie. Bezpečná práca a plná kontrola s nekonečne variabilnou reguláciou otáčok.

3. Dvojčepeľové nožnice Fiskars Inspiration P26

Nožnice na strihanie čerstvého dreva do priemeru 20 mm. Jednoduchý strih a údržba vďaka nepriľnavej vrstve na vrchnej čepeli. Čepele z vysoko kvalitnej karbónovej ocele.

4. Sada dámskeho náradia 39 ks EXTOL LADY

Sada dámskeho náradia Extol Lady pre všestranné použitie z chrom-vanadovej ocele. Štýlová taška so sadou náradia obsahuje celkovo 39 kúskov. 

 

5. Lepiaca tavná pištoľ EXTOL LADY ružová

Lepiaca tavná pištoľ je určená na rýchle lepenie papieru, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky atď. Páčka mechanického posuvu zaistí presné dávkovanie.

 

 

6. Aku vŕtací skrutkovač v taške EXTOL LADY

Praktický a ľahký vŕtací aku skrutkovač na doťahovanie a povoľovanie skrutiek. Sada obsahuje púzdro s vrtákmi a bitmi, všetko náradie a príslušenstvo.

 

Všetky novinky

Súvisiace produkty