Akumulátorový skrutkovač Hybro v sade

Akumulátorový skrutkovač HYBRO od českolipskej značky Narex je legenda vo svojej triede. Priaznivcov kvalitného náradia určite poteší, že značka Narex obohatila tento skrutkovač o 18dielnu sadu skrutkovacích bitov. Jedná sa však o limitovanú edíciu s obmedzeným počtom kusov. Na čo sa teda môžete tešiť?

Hybridné prepojenie AKU a ručného pohonu zvyšuje výkon, žiadny iný vreckový akumulátorový skrutkovač nereaguje tak pohotovo a efektívne pri povoľovaní a uťahovaní skrutiek, matíc a vrtov. Vreteno stroja sa v prevodovke automaticky uzamyká. HYBRO bol navrhnutý tak, aby jeho jedinečný axiálny design vychádzajúci z tvaru konvenčného ručného skrutkovača prinášal komfort pri práci. Vďaka vynikajúcej ergonómii madla využijete všetky vlastnosti stroja aj na horšie prístupných miestach. Prácu v tmavých kútoch uľahčí automatické LED pracovné osvetlenieNový HYBRO je vybavený najnovším Li-Ion AKU článkom, ktorý je o o 10 % ľahší a o 15 % výkonnejší než najlepší porovnateľný produkt na trhu.

Fotografia: Narex HYBRO v sade s 18dielnou sadou skrutkovacích bitov

Teraz je možné zakúpiť skrutkovač HYBRO v sade s 18dielnou sadou bitov pre ručné aj strojné priemyselné použitie. Bity sú kompatibilné s patentovaným magnetickým držiakom SUPER LOCK. Bity zo sady sa pýšia špeciálne zakaleným povrchom a jadrom z kvalitnej nástrojovej ocele. Skrutkovacie bity sú pochrómované, čím sú chránené pred koróziou. Narex nezabudol ani bezpečné uloženie bitov v odolnej kazete s poistným zámkom. 

Fotografia: Sada skrutkovacích bitov Narex

Tak sa poponáhľajte, než budú všetky preč. Akcia platí do vypredania zásob.

Potrebujete poradiť pri výbere elektrického či akumulátorového náradia? Kontaktuje Doktora Kladiva prostredníctvom e-mailu technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi poradíme s výberom.

Všetky novinky

Súvisiace produkty