HiKOKI aku vŕtací príklepový skrutkovač

Názov HiKOKI je odvodený z anglického slova „high“ a japonského výrazu „koki“, čo znamená priemyselné stroje. V ponuke strojov cieli HiKOKI predovšetkým na profesionálnych užívateľov, ktorým ponúka kompletný sortiment náradia a príslušenstva.

Základom úspechu každej značky, venujúcej sa výrobe náradia, je kvalitný a spoľahlivý skrutkovač. Príkladom môže byť 18V akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač HiKOKI DV18DJLWCZ.

Fotografia: akumulátorový príklepový skrutkovač HiKOKI DV18DJLWCZ

 

Kompaktný a ľahký stroj s váhou 1,7 kg a dĺžkou 220 mm. Mäkká a pohodlná rukoväť typu Soft Grip skvele padne priamo do ruky. Súčasťou tela je aj LED osvetlenie, ktoré sa automaticky rozsvieti po stlačení spúšte. Samozrejmosťou je aj hák na zavesenie a automatická brzda.


Skľučovadlo u tohto vŕtacieho skrutkovača je o veľkosti 13 mm a možno ho jednoducho ovládať jednou rukou. Taktiež bity v skľučovadle sa dajú vymeniť bez použitia ďalších nástrojov. Príklepový dvojrýchlostný skrutkovač HiKOKI dosiahne až 1400 otáčok za minútu v režime High a maximálny točivý moment je 55 Nm, a to v režime Hard. Táto verzia príklepového vŕtacieho skrutkovača obsahuje v balení dve batérie 1,5 Ah, nabíjačku a plastový kufor.

Fotografia: obsah balenia vŕtacieho skrutkovača 


Takže smelo do toho. Objavte japonskú kvalitu, spoľahlivosť a vysoko inovatívnu technológiu v podobe tohto malého zeleného vŕtacieho a skrutkovacieho pomocníka

Potrebujete poradiť pri výbere elektrického či akumulátorového náradia? Napíšte nám na technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi pomôžeme.

 

Všetky novinky

Súvisiace produkty