Garden Pump 18V-2000 – udržateľne, jednoducho, rýchlo

GardenPump 18V-2000 : Ekologické akumulátorové čerpadlo pre efektívne zalievanie záhrady s dažďovou vodou. Jednoduchá inštalácia, univerzálny design, kompatibilita s akumulátormi POWER FOR ALL.

Fotografia: Akumulátorové čerpadlo Garden Pump 18V-2000

 

Zatiaľ čo si mnohí užívajú horúce letné dni, pre rastliny sú horúčavy pri nesprávnej starostlivosti skutočným utrpením. Doktor Kladivo prináša tip pre jednoduché zaistenie dostatočnej vlahy pre vašu záhradu. Akumulátorové čerpadlo Garden Pump 18V-2000 zaleje vegetáciu v dosahu až 25 metrov a vďaka AKU prevedeniu ho využijete aj v miestach mimo dosah elektrickej siete. Aké vychytané funkcie si Bosch pre užívateľov čerpadla pripravil?

Čerpadlo Garden Pump 18V-2000 je vhodné na širokú škálu otvorených nádrží na dažďovú vodu, dokonca aj tých s ochranným vekom alebo tých skutočne veľkých. Vďaka 2,5m káblu a 2,5m hadici je čerpadlo na dažďovú vodu vhodné do nádrží s hĺbkou až 1,8m!

Samozrejmosťou dodávky je nástavec, ktorý možno umiestniť na stenu alebo jednoducho zavesiť priamo na nádrž. Potom už len stačí čerpadlo na dažďovú vodu do nádrže ponoriť, pripojiť záhradnú hadicu s dĺžkou až 25 m a vybranou striekacou pištoľou začať zalievať. Aké jednoduché…

Jemná sieť filtru chráni čerpadlo pred usadeninami a poškodením a veľká bočná plocha zase maximalizuje prúd vody čerpadla. Čerpadlo skutočne dokáže vyvinúť silný prúd a rozprašovanie, vďaka čomu dosiahnete na ťažko prístupné rastliny. Silu čerpadla môžete taktiež využiť aj pre ľahké čistiace práce na vašej záhradke.

Fotografia: Akumulátorové čerpadlo Garden Pump 18V-2000
 

Čo by ste od závlahy ešte potrebovali? Aby fungovala automaticky a pravidelne! V tom vám pomôže integrovaná funkcia časovača. Pre naprogramovanie doby a dĺžky zavlažovania už nemusíte dokupovať externý zavlažovací počítač, úplne jednoducho si nastavíte potrebné časy priamo na čerpadle a na pravidelnú starostlivosť o trávnik alebo zeleninovú záhradu môžete od tej chvíle kľudne zabudnúť. Čerpadlo Garden Pump 18V-2000 bude odteraz pracovať za vás.

Čerpadlo je navyše vybavené bezpečnostným zámkom umiestneným na držiaku na stenu. Tým máte zaistené, že minimalizujete riziko odcudzenia, pokiaľ budete čerpadlo využívať na vzdialenej záhrade či chate. S priloženou skrutkou a vodiacim zámkom je zabezpečenie náradia veľmi pohodlné.

Fotografia: Akumulátorové čerpadlo Garden Pump 18V-2000
 

A aby nedošlo k neúmyselnému vypusteniu nádrže, prípojka proti prečerpaniu po vypnutí čerpadla do vypúšťacej hadice automaticky natiahne vzduch. Zase o starosť menej!

Toto čerpadlo využíva akumulátorový systém POWER FOR ALL od firmy Bosch. Rýchle a jednoduché prechody medzi jednotlivými zariadeniami s akumulátorom 18V POWER FOR ALL od firmy Bosch a pre ešte väčšiu flexibilitu akumulátor sedí aj na náradie od partnerov so systémom POWER FOR ALL.

Technické parametre:

Napätie akumulátoru 18,0 V
Kompatibilita akumulátoru 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Odporúčané batérie >= 2,0 Ah
Kapacita akumulátoru 2.5 Ah
Doba nabíjania, max. 120 min
Doba chodu, max. 30 min
Prietok, max. 33.3 l/min
Dĺžka pripojovacej hadice 2.5 m
Funkcia timeru Áno
Max. hĺbka nádrže 1.80 m
Rozmery náradia (D x Š x V) 130 x 110 x 200 mm
Hmotnosť 2,2 kg

V balení nájdete všetko potrebné pre okamžité použitie. Okrem samotného čerpadla Garden Pump 18V-2000 obsahuje dodávka taktiež akumulátor 18V 2,5 Ah, kontrolnú jednotku akumulátoru, nabíjačku AL 1810 CV, nástavec na nádrž, nástavec na stenu, pripojovaciu hadicu s dĺžkou 2,5 metra a vedenie hadice.

Fotografia: Akumulátorové čerpadlo Garden Pump 18V-2000


Potrebujete poradiť pri výbere záhradnej techniky? Kontaktujte Doktora Kladiva prostredníctvom e-mailu technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi poradíme s tipmi na konkrétne produkty.

Všetky novinky

Súvisiace produkty