Doktor Kladivo je exkluzívnym Metabo LiHD Partnerom

Doktor Kladivo bol zaradený do exkluzívnej skupiny špecializovaných predajcov spadajúcich pod nové označenie Metabo LiHD Partner. Čo z toho pramení pre vás?

Ako člen úzkej skupiny LiHD Partnerov vám Doktor Kladivo ponúka kompletný All-In Service s trvaním 36 mesiacov. All-In Service prináša úplnú transparentnosť nákladov na vaše zaregistrované akumulátorové výrobky Metabo (vrátane akumulátorového článku a nabíjačky) a môžete ho uplatniť aj v prípade opotrebovania. Doprajte si istotu funkčného stroja po celé 3 roky bez akýchkoľvek ďalších nákladov.  

 

Výhody prameniace z nákupu u LiHD Partnera

  • 36 mesiacov záruky

  • 36 mesiacov opráv opotrebovania zdarma

  • Zaslanie stroja do autorizovaného servisu

 

All-In Metabo Service platí len pre akumulátorové výrobky Metabo zakúpené u niektorého zo zúčastnených Metabo partnerov a zaregistrovaných do 4 týždňov od dáta predaja na metabo-service.com.

Viac o podmienkách služby All-In Sevice tu.

 

 

Ako to funguje?

1. Zaregistrujte stroj online na metabo-service.com ku službe All-In Sevice.

2. Zaregistrovaný akumulátorový stroj, nabíjačku, článok v prípade opravy dopravte na našu pobočku.

3. Opravu a údržbu stroja vykoná servisné stredisko Metabo.

4. Opravený stroj s vykonanou kompletnou údržbou opäť dorazí na našu pobočku. 

 

Adresa pobočky: Masarykova 922, Humpolec, 396 01. Pre viac informácií o postupe pri čerpaní výhod LiHD partnera volajte na telefónne číslo +(420) 650 340 360

 

All-In Service verzus Záruka XXL

Metabo štandardne poskytuje predĺženú XXL záruku na 36 mesiacov, ktorá sa však nevzťahuje na opotrebovanie stroja a získate s ňou len viac času na odhalenie prípadných výrobných vád stroja. Záruka XXL rozširuje bežnú záruku na 3 roky, zatiaľ čo All-In Sevice zahrňuje tiež všetky opravy opotrebovania. 

Nakúpte u Doktora Kladiva a čerpajte výhody prameniace z nákupu u oficiálneho LiHD Partnera.