Dierovky Bosch triedy EXPERT

Revolučné dierovky Bosch triedy EXPERT určené pre rázové uťahováky otvárajú nový rozmer výkonu. Pri vŕtaní odolných materiálov prekonajú bežné dierovky svojou až 50krát dlhšou životnosťou. Prečo sa teda na ne nepozrieť zblízka?


Fotografia: Dierovky Bosch pre rázové uťahováky

 

Dierovky Expert Tough Material

Dierovky určené na vŕtanie do dreva s kovom, tehál, mäkkých dlaždíc, plechov z nerezovej ocele a plastov. 


Fotografia: Dierovky Bosch EXPERT Tough Material pre rázové uťahováky

Dierovka EXPERT Tough Material od spoločnosti Bosch disponuje karbidovými zubami, ktoré preukazujú mimoriadnu odolnosť voči tvrdým materiálom, ako je napríklad kov. Pokiaľ sa táto dierovka ocitne v kontakte s kaleným klincom či skrutkou, narozdiel od iných dieroviek, nespomaľuje. Namiesto toho prekážku elegantne prereže a umožňuje tak pokračovať v činnosti bez zbytočných zádrhelov. 


Fotografia: Dierovka Bosch Tough Material

Tieto dierovky ponúkajú výnimočne dlhú životnosť. To je dosiahnuté vďaka inovatívnej Bosch Carbide Technology, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť. Každý zub dieroviek z jemného, ale zároveň tvrdého karbidu je brúsený individuálne. Dierovky sú navrhnuté s drážkami, ktoré zlepšujú viditeľnosť v priebehu práce a zjednodušujú odstránenie odvŕtaného materiálu. Sú kompatibilné so systémom beznástrojového upínania Bosch Power Change Plus, čo zaručuje robustnosť a presnosť.
 

Dierovky Expert Sheet Metal

S touto radou môžete vŕtať do plechov z nerezovej ocele a oceľových plechov.


Fotografia: Dierovky Bosch Expert Sheet Metal pre rázové uťahováky

Vytváranie otvorov do oceľových plechov sa od práce s inými materiálmi podstatne odlišuje. V priemyselnom prostredí či pri práci na vozidlách je požadovaná nekompromisná precíznosť, a to aj napriek tomu, že materiál je zároveň tvrdý a tradičné bimetalové dierovky sa tým pádom poškodzujú. Dierovka Expert Sheet Metal prináša elegantné riešenie pre všetky tieto výzvy, a to v jednom prvotriednom nástroji.


Fotografia: Dierovka Bosch Expert Sheet Metal

Táto dierovka exceluje v mimoriadne dlhej životnosti pri vŕtaní otvorov do nerezovej ocele. Jej vynikajúca odolnosť je zaistená vďaka inovatívnej Bosch Carbide Technology. Každý zub z jemného a pevného karbidu je individuálne brúsený. Jednodielna konštrukcia z jednoho kusu kovu zaisťuje dokonalú stabilitu v priebehu použitia. Táto dierovka je tiež plne kompatibilná s beznástrojovým upínacím systémom Bosch Power Change Plus, čo garantuje nielen robustnosť, ale tiež vysokú presnosť. 
 

Dierovky Expert Construction Material

Určené pre mäkké drevo, drevotriesku, tehly, mäkké dlaždice a kompozitné plasty GFK, CFK.


Fotografia: Dierovka Bosch Expert Construction Material pre rázové uťahováky

Vŕtanie otvorov do tehál, mäkkých dlaždíc a sadrokartónu má kľúčový význam pre inštalatérov a elektrikárov, a to bez ohľadu na to, či sa jedná o stavenisko alebo renováciu. Avšak táto úloha je náročná, pretože len málo dierovek je schopných efektívne zvládnuť kombináciu rôznych a často húževnatých stavebných materiálov. Medzi výnimky sa však zaraďuje dierovka Expert Construction Material

Dierovka Bosch EXPERT Construction Material je nielen mimoriadne odolná, ale taktiež nesmierne užitočná vďaka svojej všestrannosti a vďaka svojej dlhej životnosti prináša profesionálom značnú praktickú hodnotu.


Fotografia: Dierovka Bosch Expert Construction Material

Táto dierovka ponúka dlhú životnosť pri vŕtaní otvorov do tehál a drevotrieskových dosiek. Jej výnimočná odolnosť je zaistená vďaka využitiu Bosch Carbide Technology. Zuby dierovky sú jednotlivo brúsené z jemného a tvrdého karbidu, čo zaručuje efektívny výkon. Pre uľahčenie práce sú na dierovke umiestnené veľké drážky, ktoré slúžia k efektívnemu odsávaniu odpadu. Navyše táto dierovka podporuje beznástrojový upínací systém Bosch Power Change Plus, čo zaručuje robustnosť a presnosť v priebehu celého procesu.


Fotografia: Dierovky Bosch Expert

Dierovky majú vo svete stavebníctva a remesiel kľúčové miesto, či už ide o tvorbu otvorov do rôznych materiálov alebo prácu na stavbe. Vývoj nových technológií a materiálov vedie ku stále väčšej potrebe výkonnejších a odolnejších nástrojov. Práve v tomto kontexte sa uplatňujú inovatívne dierovky, ako sú dierovky EXPERT od Bosch, ktoré s prehľadom zvládajú aj tie najnáročnejšie úlohy v odolných materiáloch.
 

Potrebujete poradiť pri výbere spotrebného materiálu? Kontaktujte Doktora Kladiva prostredníctvom e-mailu technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi poradíme s tipmi na konkrétne produkty.

Všetky novinky

Súvisiace produkty