Akumulátorová prerezávacia píla Metabo MS 18 LTX 15

V dnešnej dobe sa stále viac ľudí venuje starostlivosti o svoju záhradu. K prerezávaniu stromov, kríkov a zelene potrebuje každý správny záhradník spoľahlivý nástroj, ktorý nielen že zvládne prácu rýchlo, ale tiež bude dostatočne bezpečný. V tomto článku vám predstavíme šikovnú a bezpečnú akumulátorovú prerezávaciu pílu Metabo MS 18 LTX 15 AKU, ktorá je ideálnym pomocníkom pre profesionálnych záhradníkov aj amatérov.


Fotografia: Metabo Akumulátorová prerezávacia píla MS 18 LTX 15


Praktické funkcie

Akumulátorová prerezávacia píla je vybavená niekoľkými skvelými funkciami, ktoré z nej robia nevyhnutný nástroj pre prácu v záhrade. S kombináciou teleskopickej tyče MS ju môžete jednoducho použiť ako prerezávač na zle dostupných miestach v korune stromu, čo oceníte pri nutnosti rezu aj v tých najvyšších miestach. Nemusíte sa báť, že vám pri dlhšej práci odpadnú ruky. Tyč je ultra ľahká, pretože je vyrobená zo sklenených vláken. Stabilné násuvné spojenie s prídavnou zaisťovacou skrutkou zaistí najvyšší komfort pri práci. Určite oceníte aj celkovú dĺžku od 120 do 180 cm.

Vysoký výkon

Jednou z kľúčových vlastností píly je konštantne vysoká rýchlosť reťaze aj pri zaťažení. To znamená, že môžete rýchlo postupovať pri rezaní bez obáv o výkon nástroja. Akumulátorový článok Li-Power 18 V/2,0 Ah umožňuje až 60 výkonných rezov do tvrdého dreva s priemerom 80 mm na jedno nabitie, čo je impozantný výkon, ktorý vám ušetrí množstvo času.


Fotografia: Metabo Akumulátorová prerezávacia píla MS 18 LTX 15


Bezpečnosť na prvom mieste

Pri práci s akýmkoľvek nástrojom je bezpečnosť zásadná. Akumulátorová prerezávacia píla Metabo MS 18 LTX 15 AKU bola navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť užívateľa. Je vybavená ochranným krytom, ochranou rukoväte a bezpečnostným spínačom proti nechcenému spusteniu. To znamená, že môžete pracovať s istotou, že nástroj bude reagovať iba na vaše pokyny.

Okrem toho má táto píla taktiež minimálny spätný ráz reťaze, čo zaisťuje ľahké a bezpečné rezy a minimalizuje vibrácie. Pogumované úchopové plochy umožňujú jednoduchú manipuláciu a pohodlné držanie nástroja, čo zvyšuje kontrolu nad prácou.


Fotografia: Metabo Akumulátorová prerezávacia píla MS 18 LTX 15


Jednoduchá údržba a výmena dielov

Prerezávacia píla je navrhnutá taktiež s ohľadom na jednoduchú údržbu. Rýchloupínací uzáver a napínací nástroj sú uložené na kryte, čo umožňuje jednoduchú výmenu a napnutie pílovej reťaze. To vám ušetrí čas a uľahčí údržbu nástroja.


Fotografia: Metabo Akumulátorová prerezávacia píla MS 18 LTX 15


Univerzálna kompatibilita

V neposlednom rade je prerezávacia píla súčasťou systému akumulátorov CAS (Cordless Alliance System), čo znamená, že ju možno kombinovať so všetkými 18V akumulátormi a nabíjačkami značiek CAS. To vám dáva možnosť flexibilne pracovať s rôznymi nástrojmi a nezávisle voliť svoje vybavenie podľa potreby.


Fotografia: CAS systém batérií


Celkovo možno povedať, že táto šikovná a bezpečná akumulátorová prerezávacia píla je ideálnym pomocníkom pre záhradkárov, ktorí hľadajú spoľahlivý nástroj na prácu s drevom a zeleňou. S vysokým výkonom, bezpečnostnými funkciami a jednoduchou údržbou sa stane nevyhnutným nástrojom vo vašej záhrade.


Fotografia: Metabo Akumulátorová prerezávacia píla MS 18 LTX 15
 

Potrebujete poradiť pri výbere elektrického náradia? Kontaktuje Doktora Kladiva prostredníctvom e-mailu technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi poradíme s výberom.

Všetky novinky

Súvisiace produkty