248
488 €

Drviče Makita

Hromadí sa na vašej záhrade suché lístie či vetvy? Zaobstarajte si výkonného pomocníka, ktorý vám ušetrí prácu. Odpad, ktorý drtič vyprodukuje, môžete využiť do kompostu či ako mulč. 

Drvič kompostu je skvelou investíciou pre tých, ktorí hľadajú udržateľný a ekologický spôsob spracovania záhradného a kuchynského odpadu. Drvič kompostu dokáže skrátiť čas potrebný na rozklad odpadu tým, že ho rozdrví na menšie kúsky, ktoré sa rozložia oveľa rýchlejšie. Toto zariadenie tiež pomáha znížiť množstvo odpadu, ktorý sa vyváža na skládky, a vytvára bohatú a výživnú pôdu, ktorú možno použiť na obohatenie záhrady.

Pri výbere drviča kompostu je dôležité zvážiť niekoľko kritérií. Prvé, veľkosť drviča by mala zodpovedať množstvu odpadu, ktoré plánujete spracovať. Pre malé záhrady a domácnosti postačí menší model, zatiaľ čo veľké záhrady alebo komerčné prevádzky môžu vyžadovať väčší a výkonnejší stroj. Mali by ste tiež zvážiť typ odpadu, ktorý plánujete drviť. Niektoré drviče sú určené na spracovanie tvrdšieho materiálu, ako sú konáre a drevo, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie na mäkký a vlhký materiál, ako je tráva a kuchynský odpad.

Praktické využitie drviča kompostu je rozmanité. Okrem zníženia množstva odpadu, ktorý sa vyváža na skládky, môže drvič kompostu pomôcť vytvoriť výživný kompost, ktorý môže obohatiť pôdu vo vašej záhrade. Tento kompost je ideálny na pestovanie ovocia, zeleniny a kvetov a môže výrazne zlepšiť zdravie a vzhľad vašej záhrady. Navyše, ak váš drvič vyprodukuje viac kompostu, ako dokážete využiť, môžete ho ponúknuť susedom alebo ho predať a zarobiť si tak trochu peňazí navyše.

 

  • Makita UD2500

    Makita UD2500

    Výkonný elektromotor 2500 W Veľmi jednoduché ovládanie Automatický bezpečnostný anti-blok systém Možnosť prepnutia smeru chodu stroja Záchytný kôš s objemom 67l Veľké pogumované kolesá pre jednoduchý…

     390,57 €