68
768 €

Aku príklepové skrutkovače Stanley

Plánujete vŕtať do steny či betónu? Pri vŕtaní do odolných materiálov sa bez kvalitnej príklepovej vŕtačky Stanley nezaobídete. Pri práci s akumulátorovými strojmi naviac nie ste obmedzovaní káblom. Zvládnete vŕtať bez obmedzenia na ťažko prístupných miestach i mimo dosahu elektrického prúdu. U Doktora Kladiva nájdete i množstvo príslušenstva pre akumulátorové náradie Stanley.

Doplnkovými funkciami vybranej akumulátorovej príklepovej vŕtačky môže byť nastavenie niekoľkých polôh krútiaceho momentu, otáčanie vpravo a vľavo alebo dokonca integrované podsvietenie.

Ako si vybrať akumulátorovú príklepovú vŕtačku

Akumulátorová príklepová vŕtačka je dôležitým nástrojom pre každého, kto rád pracuje s drevom, kovom alebo betónom doma alebo profesionálne. Ako a prečo si vybrať AKU príklepovú vŕtačku?

Vyberte si značku vŕtačky

Medzi obľúbených výrobcov AKU príklepových vŕtačiek patria značky ako Bosch, Makita, Narex, DeWalt a Milwaukee. Získate s nimi vysokú kvalitu a výkon a sú vhodné na rôzne veľkosti a typy vŕtacích a skrutkovacích prác.

Zohľadnite napätie batérie

Napätie batérie ovplyvňuje výkon a výdrž batérie. Napätie sa zvyčajne pohybuje od 12 V do 36 V a vyššie napätie zvyčajne znamená vyšší výkon a kratší čas nabíjania. Pri výbere sa preto zamerajte na výrobok s vyšším napätím, ak plánujete používať príklepovú vŕtačku na náročnejšie práce.

Kontrola kapacity batérie

Kapacita batérie ovplyvňuje čas chodu a výkon AKU vŕtačky. Kapacita sa zvyčajne pohybuje od 2 Ah do 6 Ah, pričom väčšia kapacita znamená dlhší čas chodu a kratší čas nabíjania. Vyberte si výrobok s dostatočne vysokou kapacitou pre vaše pracovné potreby.

Zohľadnite čas nabíjania batérie

Čas nabíjania sa líši v závislosti od výrobcu a kapacity batérie. Niektoré príklepové vŕtačky AKU majú možnosť rýchleho nabíjania, čo znamená, že batérie sa nabije za hodinu alebo menej. Pri výbere teda hľadajte výrobok s čo najkratším časom nabíjania.

Zohľadnite ergonómiu vŕtačky

Dôležitou vlastnosťou AKU príklepovej vŕtačky je ergonómia. Vyberte si nástroj, ktorý je ľahký a jednoduchý na používanie a poskytuje dostatočnú oporu pre vaše ruky a zápästia.

Odporúčania na nákup v obchode

Ak hľadáte spoľahlivého predajcu, ponúkame kvalitné a profesionálne poradenstvo. Ako aj široký sortiment AKU príklepových vŕtačiek od popredných výrobcov ako sú Bosch, Makita, DeWalt alebo Milwaukee.

Máme priateľský a ochotný tím, ktorý vám pomôže vyhľadať výrobok, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Okrem toho ponúkajú rýchle dodanie, záruku a spoľahlivú zákaznícku podporu.