Tipy pre "metabáckych" nadšencov

Ste zarytým fanúšikom značky Metabo? A chceli by ste svoju lásku ku kvalitným strojom zdieľať verejne a viditeľne? Pre všetkých fajnšmekrov a milovníkov značky Metabo máme dobrú správu. Rozšírili sme našu ponuku o módne doplnky a príslušenstvo do dielne, ktoré bude jasne reprezentovať, pre ktorú značku zo sveta náradia tvoje srdce bije.

1. Cyklistické ponožky Metabo

Na bicykel, korčule či len tak von, vybavený s Metabom! Zelené či čierne? Krátke či dlhé? Vyberie si každý. Vsaď na kvalitu a prezentuj svoju vášeň ku kutilstvu a poctivej práci.

2) Skladací meter Metabo

Do vrecka ho poskladať, potom všetko hladko merať. Drevený skladací meter Metabo s dĺžkou 2 m sa rýchlo stane nenahraditeľným pomocníkom v tvojej dielni. So svojou zelenou farbou bude krásne ladiť s ostatným vybavením značky Metabo. Hlavne nezabudni: dvakrát merať, raz rezať.

 

Po náročnej práci v dielni je potreba si oddýchnuť. Relaxuješ rád pri rybníku s rybárskym prútom? Alebo len tak oddychuješ v prírode? Urob si pohodičku s chladeným drinkom, nech už si kdekoľvek. Chladiaci box Metabo spríjemní všetky odpočinkové chvíle v horúcom letnom počasí a zároveň ti zaručí právoplatné miesto v gangu milovníkov značky Metabo.

 
 

„Repráky here, dráty here, kazeťák here.“ Rok 2003, kedy film Pupendo a táo legendárna hláška spatrila svetlo televízneho sveta, je už dávno minulosťou. Dneska milovníkom hudby stačí bezdrôtový bluetooth reproduktor, napríklad ten z dielne značky Metabo. Roztancuj svoje boky kdekoľvek a kedykoľvek. Toto proste ako správny Metabo fanúšik musíš mať.

Fotografia: Bluetooth reproduktor Metabo

S týmto športovým vakom ťa nikto neprehliadne. Nahoď vak na chrbát a vydaj sa na dobrodružstvo. Či už na bicykli, autobusom alebo pešo, Metabo vak unesie všetky drobnosti, ktoré nevyhnutne potrebuješ. Ukáž svetu, ktorá značka náradia má miesto v tvom srdci a dielni. 

 
 

Potrebujete poradiť pri výbere elektrického či akumulátorového náradia? Kontaktuje Doktora Kladiva prostredníctvom e-mailu technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi poradíme s výberom.

Všetky novinky

Súvisiace produkty