Žiarivé novinky od Narexu

Tradičného českého výrobcu náradia Narex určite nie je potrebné dlho predstavovať. Reťazové píly a vŕtačky z Českej Lípy sú na českom a slovenskom trhu stále veľmi obľúbené aj napriek záplave ďaľších zahraničných značiek. Nie sú to však len narexácke stroje do dielne, ktoré padajú do košíkov zákazníkov Doktora Kladiva. Veľmi populárna je aj osvetľovacia technika, ktorá v roku 2022 privítala nemalý počet noviniek.

Prečo si vybrať nové svetlá od Narexu?

✔️Najmodernejšie technológie: COB a SMD čipy sú úsporné a zároveň maximálne výkonné.

✔️Nízka spotreba energie: vynikajú vysokou svietivosťou a dlhou životnosťou

✔️Flexibilita: možno ich používať vo vnútorných či vonkajších priestoroch

✔️Batérie: akumulátory sú ľahké a pevne zabudované

1. Dobíjacie mini-slim svietidlo FL 300 MINI

Fotografia: Dobíjacie svietidlo FL 300 MINI od Narexu

Drobná kráska, ktorá skvelo padne do ruky alebo do vrecka. Designovo vyladená do posledného detailu. Vďaka svojej štíhlej figúre a kompaktným rozmerom dokáže presvietiť aj ťažko prístupné a úzke pracovné miesta. Možno ju vertikálne polohovať o 180° a umožňuje svietenie aj pri úplnom sklopení. Aj napriek tomu, že sa jedná o drobnú krásku, ťažkého pracovného nasadenia sa nezľakne. Do vienku dostala totiž vysoký stupeň krytia proti prachu a vode IP 54. Pri práci vám môže byť nápomocná až 5 hodín.

2. Flexibilný dobíjací vreckový reflektor FL 1400 FLEXI

Fotografia: Vreckový reflektor FL 1400 od Narexu

Malý, ale šikovný dobíjací vreckový reflektor osvieti každé tmavé zákutie. Intenzitu svetla si môžete meniť podľa vašich aktuálnych potrieb. K dispozícii sú tri svetelné režimy so svetelným výkonom až 1 400 lumenov. Reflektor je navyše naozaj ľahký - váží rovnako ako mláďa hraboša kapského, ktorý sa narodil v pražskej zoo. Takže? Áno, presne tak. Je to presne 450 gramov. Do ruky skvelo padne vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti zvanej boxer. Reflektor z pracovného nasadenia nevyradí ani prach, striekajúca voda či nejaký ten pád. Odolnosť mu zaručuje trieda ochrany IP 65 a IK 07. Čerešnička na koniec. Reflektor má magnetickú základňu s možnosťou 360° rotácie.

Potrebujete poradiť pri výbere nielen pracovných svietidiel? Kontaktuje Doktora Kladiva prostredníctvom e-mailu technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi poradíme s výberom.

Všetky novinky

Súvisiace produkty