Štýlovky pre majstrov nielen pod stromček

Rok sa s rokom stretol a čas Vianoc sa opäť pomaly približuje. Pre tých z Vás, ktorí máte radi pripravené darčeky v dostatočnom predstihu, Doktor Kladivo vybral 3 produkty, ktoré určite potešia všetkých kutilov. Nie je totiž väčšej radosti než z nových drobností do dielne. Nemusíte do darčekov investovať vysoké čiastky, aby sa kutilovi rozžiarili oči. Vsaďte na praktickosť a obľúbenú značku.

1) Športový batoh Metabo

Pre zarytých fanúšikov výrobcu Metabo Doktor Kladivo odporúča športový batoh s logom značky. Vďaka nemu váš kutil môže prezentovať svoju lásku a oddanosť nielen ku svojej obľúbenej značke, ale aj k poctivej kutilskej práci. Možnostiam využitia sa medze nakladú. Unesie desiatu na výlety či do práce, skvelým parťákom bude aj na bicykel či korčule alebo len tak do mesta. Výhodou športového batohu Metabo je jeho skladnosť, preto je ideálnym pomocníkom pri všetkých očakávaných, ale aj neočakávaných výzvach.

Fotografia: Športový batoh Metabo

2) Taška na náradie Bosch

Doktor Kladivo otvorene priznáva, že túto brašňu vlastní a prakticky ju využíva viac než polovica celého kladiváckeho tímu. Cenovo prívetivá, designová a predovšetkým praktická. Taška pojme značné množstvo náradia pre povolania. Poradí si s akumulátorovým aj sieťovým náradím či príslušenstvom. Jednoducho sa zapína pomocou zipsu a navyše aj niečo vydrží, keďže je vyrobená z materiálu , ktorý je odolný voči roztrhnutiu. V prípade, že váš kutil patrí skôr medzi kutilov domácich a svoje náradie má radšej v bezpečí domova, brašňu môže využiť napríklad do fitka. Tenisky a spotené oblečenie ji nezasmradia. Rada sa však prejde aj vlakom alebo prespí na chate.

Fotografia: Taška na náradie Bosch

3) Brašňa s vreckami a opaskom od Makity

Tretí tip na darček pod stromček ocenia predovšetkým skutoční makači, čo sa neboja výšok a práce s ručným náradím je ich denný chlieb. Mať všetko po ruke je základ nielen každého úspešného projektu, ale aj úspory času. Opasok s tromi sáčkami vydrží aj najťažšie pracovné podmienky, keďže tašky sú vyrobené z odolného a pevného materiálu. Navyše držiak je možno namontovať aj na ramenný popruh. Výrobca vyladil brašňu do posledného detailu. Nielen čo sa týka funkčnosti, ale aj designovo. Preto má brašňa veľa miesta pre uloženie rôznych nástrojov. Každý bude mať svoje miesto. Klince, kladivo, skrutkovače alebo zvinovací meter. Brašňa s opaskom je štýlová a praktická, takže jednoznačne poteší každého, kto miluje kutilskú či remeselnú prácu.

Fotografia: Brašňa s opaskom od Makity

Potrebujete poradiť pri výbere darčekov pre svojich najbližších? Kontaktuje Doktora Kladiva prostredníctvom e-mailu technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi poradíme s výberom.

Všetky novinky