Respirátor KN95/FFP2 10 ks DOKN9520

Respirátor KN95/FFP2 10 ks DOKN9520

Produkt už nie je v predaji. Vyberte si iný produkt z rovnakej kategórie

Zaregistrujte sa, Obdržíte 0.15 b

Výrobca: Oscom

Kód produktu: DOKN9520

Kategórie: Chrániče tváre

Sme autorizovaný predajca, Garantujeme originalitu a kvalitu výrobku

Respirátor KN95/FFP2 10 ks DOKN9520

Respirátor KN95/FFP2 10 ks DOKN9520 14,72 €

Popis produktu

Respirátor normy KN95 - zodpovedá norme FFP2

Respirátor FFP2 / KN95
Respirátor spĺňa európsku normu FFP2, ktorá zodpovedá americkému štandardu N95 a čínskemu štandardu KN95. Viac informácií k normám a ich porovnanie nájdete tu.

Norma zaručuje, že respirátor zachytáva aerosóly, prachové a smogovej častice či pyl.

Respirátor je zložený zo štyroch vrstiev. Vonkajšie vrstvy sú vyrobené z netkanej textlie, vnútorné vrstvy sú vyrobené z tzv. Fúkané (melt-blown) textílie, ktorá vyniká výbornými filtračnými a izolačnými vlastnosťami. Vrstva priliehajúce k tvári je navyše mäkčená, takže je príjemná k pokožke. V hornej časti je integrovaný tvarovateľný pásik, vďaka ktorému bude respirátor pasovať každému.

 

Respirátor nemá výdychový ventil. Vďaka ventilu vzniká vnútri respirátora menšie vlhkosť, avšak ventil prepúšťa aj vírusy, ktoré daný človek vydychuje. Respirátor FFP2 bez ventilu chráni ako vás, tak i ostatní okolo vás! V mnohých krajinách bol už respirátor s výdychovým ventilom zakázaný pri použití k ochrane pri epidémiách.

Návod k použitiu

Respirátor FFP2 nasadíte správne tak, že nájdete na hornej časti kovový alebo vystužený pásik. Túto časť nasadíte na koreň nosa a primeraným tlakom ju ukazovákom a palcom utesníte okolo koreňa nosa. Gumičky pretiahnite cez svoje uši. V prípade, že potrebujete upraviť dĺžku gumičiek, skráťte je uzlíkom. Uistite sa, že rúška zahaľuje váš nos a ústa. Ideálne by mal respirátor tesniť po celom svojom obvode, čo možno dosiahnuť dostatočným utiahnutím (skrátením) gumičiek.

Po nasadení respirátora a pri jeho používaní sa ho nedotýkajte a dotýkajte sa len upevňovacích gumičiek.

Pri odnímaní respirátora sa opäť nedotýkajte prednej časti rúška, ktorá môže byť kontaminovaná. Nepotrebný respirátor vyhoďte do uzavretého koša na odpadky, ruky si umyte alkoholom, dezinfekčným mydlom alebo gélom a vodou. Ak máte k dispozícii antibakteriálne prostriedky, naneste ich na ruky a nechajte pôsobiť. Umývanie rúk by malo nasledovať aj po náhodnom dotyku prednej časti respiračné rúška pri jej používaní. Ak vaše respiračné rúško zvlhne, nahraďte ho novým a suchým. Majte na pamäti, že zvlhnuté rúško znižuje svoju účinnosť.

Technické parametry

Počet kusov v balení 10 ks ?

Produkt nemá hodnotenie

Máte otázky k produktu?

Produkt nemá žiadne hodnotenie.

K produktu nie sú žiadne dotazy

Pre nákup v Česku navštívte našu stránku Respirátor KN95/FFP2 10 ks DOKN9520
Pre nákup v Poľsku navštívte našu stránku Respirátor KN95/FFP2 10 ks DOKN9520