AKU skrutkovač Bosch IXO 6

Zmyselne a nápadito otvorí fľašu vína pri romantickej schôdzke. Udržuje zastrihnutý trávnik okolo domu. Pripevní obrázok a zloží nábytok. Neuveriteľná kombinácia zručností? Bosch predstavil na jeseň roku 2019 už šiestu generáciu legendárneho akumulátorového skrutkovača IXO 6.

AKU skrutkovač IXO 6 je vyrábaný v 2 farebných variantách: klasickej zelenej farbe Hobby rady Bosch a malinovo ružovej, ktorú vybrali sami užívatelia prostredníctvom hlasovania. Nový model je inšpirovaný hravosťou a ľahkosťou. Práve pekný design domyslel výrobca do detailov, stroj je uložený v modernej krabičke, aby mohol byť po ruke a na očiach a nerušil atmosféru interiéru.

 

Fotografia: Malinovo ružovú farbu AKU skrutkovača IXO 6 Colour Edition odhlasovali užívatelia

 

Pokiaľ Bosch poznáte a už máte skúsenosti s produktami IXO, budete zvedaví na odlišnosť od predchádzajúceho modelu IXO 5. Najzásadnejšou zmenou je doplnenie regulácie rýchlosti. Zatiaľ čo päťka disponovala jednou rýchlosťou a po zapnutí sa okamžite spustila, šestku usmerníte podľa potreby a sami určíte rýchlosť otáčok podľa materiálu, s ktorým pracujete. Stroj možno nabíjať USB káblom alebo prikúpiť nabíjaciu stanicu, o stave nabitia batérie informuje viditeľná dióda.

Ani tentokrát nechýba široká ponuka originálneho príslušenstva IXO collection. IXO nielen pracuje, ale aj baví, prikúpiť môžete vývrtku na víno, koreničku, nožnice na trávu, rezačku, fukár pre rozdúchanie grilu aj klasické excentrické nástavce.

 

Fotografia: Nový model legandárneho AKU skrutkovača Bosch IXO 6

 

Už teraz Bosch neoficiálne hovorí o ďalších krokoch, ktorými sa chce priblížiť užívateľom. V budúcnosti sa tak možno dočkáme možnosti konfigurácie rôznych farieb a štýlov rukoväti a zostavíme si vlastné aku skrutkovače na mieru. 

Všetky novinky

Súvisiace produkty