Hasák a inštalatérske kliešte KNIPEX Cobra® XS

„Som malý, ale šikovný!“ Kto by nepoznal túto hlášku z českej rozprávky Princezna ze mlejna. Presne tak by sa dali označiť aj nové inštalatérske kliešte Cobra® XS nemeckej značky Knipex.

V roku 2020 KNIPEX prišiel s novým prírastkom do rodiny klieští Cobra®, a to pod označením Cobra® XS. Jedná sa o kliešte o rozmere len 100 mm a primárne sú určené na vodné čerpadlá, avšak vďaka svojim minimalistických rozmerom sú vhodné do vrecka, brašne a dalo by sa povedať, že aj do kabelky, prípadne aj ako palubné náradie na bicykli alebo motorke.

Fotografia: nové inštalatérske kliešte Cobra® XS

Hasák a inštalatérske kliešte v jednom s možnosťou 11 nastaviteľných pozícií, hmotnosťou 62 g a rukoväťou s hrubým povrchom. Kliešte sú kompaktné s veľmi úzkou hlavou, ďalej sú vysoko odolné voči opotrebeniu a chránia prsty pred pricviknutím. Prevlečná skrutka sa vyznačuje vysokou kvalitou a odolnosťou, a to vďaka dvojitému vedeniu. Úchopové plochy sú vybavené špeciálne tvrdenými zubami. Taktiež sú kliešte samosvorné na trubkách a maticiach, čím nedochádza ku skĺzavaniu na zovrenej časti a zároveň sa tým znižuje množstvo vynaloženej sily.

Fotografia: nové minimalistické inštalatérske kliešte Cobra® XS

Poznajte nezameniteľnú kvalitu z nemeckého Solingenu v podobe tohto malého, ale šikovného pomocníka.

Pokiaľ potrebujete poradiť pri výbere ručného, elektrického či akumulátorového náradia, môžete kontaktovať našu technickú podporu prostredníctvom e-mailu technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi poradíme s výberom.

 

 

Všetky novinky

Súvisiace produkty