Nová AKU pílka Keo

Nemecký výrobca Bosch myslí na všetkých. Na kutilov aj záhrádkárov. Tvoríte, opravujete či renovujete každú voľnú chvíľku? A máte k tomu ešte záhradu, ktorá vyžaduje starostlivosť? V tom prípade je pre vás ideálnym parťákom k práci akumulátorová záhradná pílka Keo.

Fotografia: Akumulátorová pílka Keo značky Bosch

Najčastejšie otázky od zákazníkov sú na obsah dodávky, vhodné príslušenstvo k dokúpeniu a kompatibilitu akumulátorov.

✔️Pílku Keo si môžete zakúpiť v dvoch variantách, a to buď s akumulátorom a nabíjačkou alebo čisto holý stroj. Obe varianty pílky sú potom dodávané v kartónovej krabici a s pílovým plátkom Top for Wood. Pílový plátok využijete na rôznorodé práce s drevom. Vhodný je na konštrukčné drevo, drevené steny či dosky, drevotriesku, preglejku či plast. V prípade, že potrebujete pílku využívať aj na iné materiály, než je drevo, je možné dokúpiť si sadu pílových plátkov so širším záberom použitia. Pílové plátky potom môžete vymieňať podľa aktuálnej potreby. V sade nájdete päť náhradných pílových listov, z čoho sú dva na drevo, jeden na kov, jeden na drevo a kov a jeden na sádru.

Fotografia: AKU pílka Keo Bosch

✔️Kompatibilita akumulátorov to je veda. Nájsť správny akumulátor k stroju občas zaberie dosť času a mozgové bunky dostávajú zabrať. Doktor Kladivo o tom vie svoje, preto dáva značke Bosch malé plus za pripojenie sa k aliancii POWER FOR ALL, vďaka čomu jeden akumulátor môže poháňať širokú škálu náradia rôznych značiek. Stále je však nutné si dávať pozor na napätie akumulátoru, ktoré je u pílky Keo 18 V. Za predpokladu, že by vám ani táto informácia nezjednodušila hľadanie vhodnej batérie či nabíjačky, vždy môžete dokúpiť akumulátor a nabíjačku od rovnakej značky. Výhodné sú napríklad tzv. štartovacie sady, ktoré obsahujú nabíjačku a akumulátor. Opäť máte na výber z viacerých variant, a to sadu buď s jedným alebo dvoma akumulátormi. Pokiaľ radi pomáhate s projektami svojim blízkym, susedom či priateľom a ste veľmi opatrní na svoje náradie, tak bohužiaľ máme pre vás smutnú správu. Aktuálne k pílke nie je možné dokúpiť prenosný kufor, ktorý by ju pri transporte udržoval v bezpečí.

Fotografia: Štartovacia sada akumulátorov a nabíjačky

A aké sú teda prednosti akumulátorovej pílky Keo?

✔️Využitie technológie Syneon: akumulátor v pílke. Vďaka tejto technológii čerpá len toľko energie, koľko práve potrebuje, čo zaisťuje optimálny výkon, ktorý sa líši od druhu práce.

✔️Rukoväť „A-Grip“: stabilná a všestranná rukoväť slúžiaca k zachyteniu vetví a k dosiahnutiu čistejšieho rezu. S touto rukoväťou zvládnete rezať len jednou rukou a v prípade potreby ju môžete kedykoľvek dať dole.

✔️Vysoká kvalita rezania: optimálna výkonnosť a trvanlivosť zaisťuje švajčiarský presný nôž, vďaka ktorému môžete vykonávať ostré a kvalitné rezy.

✔️Systém SDS: s týmto systémom výmena pílových listov nie je žiadna veda a použitie pomocných nástrojov pri výmene už je minulosťou. Navyše Keo je kompatibilné aj s inými švajčiarskymi pílovými listami, ktoré sú vhodné na radu ďaľších materiálov.

✔️Indikátor stavu nabitia: prehľadné a jasné zobrazenie stavu nabitia akumulátoru, a teda nehrozí, že by ste si v polovici rozpracovaného projektu museli dať nedobrovoľnú pauzu z dôvodu vybitia akumulátoru.

✔️Pozvoľný rozbeh: kontrola a pohodlnosť v jednom. Pozvoľný rozbeh postupne zvyšuje výkon náradia až do plných otáčok. Táto funkcia by sa určite hodila niektorým začínajúcim motorkárom.

Fotografia: AKU pílka Keo nielen na rezanie vetví

Drobná, ľahká a výkonná. Pokiaľ vás zaujímajú detailnejšie technické parametre, pozrite sa na našu tabuľku:

Napätie akumulátoru: 18 V
Rezná kapacita s rukoväťou: max. ø 60 mm
Rezna kapacita bez rukoväte: max. ø 80 mm
Počet rezov na jedno nabitie: 115
Dĺžka pílového listu: 150 mm
Doba nabíjania akumulátoru: 1 h
Hmotnosť s rukoväťou: 1,400 g
Počet zdvihov: 0-2300 zdvihov za minútu
Rozmery: 285 x 63 x 138 mm

Potrebujete poradiť pri výbere záhradnej techniky? Kontaktuje Doktora Kladiva prostredníctvom e-mailu technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi poradíme s výberom.

Všetky novinky

Súvisiace produkty