Nová horná frézka GOF 130 Professional Bosch

GOF 130 professional to je názov tohtoročnej novinky z modrej profesionálnej rady od značky Bosch. Jedná sa o flexibilnú hornú frézku, ktorá sľubuje plynulú prácu bez zásekov. Horná frézka je vhodná pre profesionálov, ktorí sa venujú opracovávaniu a obrábaniu dreva.

Horná frézka má radu predností. Jednou z nich je ochrana proti opätovnému spusteniu, ktorá zabraňuje samovoľnému spusteniu náradia po prerušení napájania. Vďaka variabilnej rýchlosti je možné jednoducho a presne kontrolovať otáčky. Horná frézka je tiež vybavená elektronickou reguláciou otáčok, ktorá udržuje konštantné otáčky aj pod zaťažením. Flexibilitu frézky zaisťuje jednoduchá a rýchla výmena bitov, a to za použitia kľúča alebo aretácie vretena. Zásekom predchádza ponorný desing, ktorý minimalizuje nasávanie prachu.

Fotografia: Nová horná frézka Bosch GOF 130 professional

Frézka je vhodná na tvrdé aj mäkké drevo, drevovláknité dosky či drevotriesku. Súčasťou je držiak bitov 6-8 mm upínacej klieštiny. Sympatická je aj váha stroja, ktorá činí 3,5 kg. Maximálny zdvih frézovacieho koša je 55 mm. Horná frézka Bosch je dodávaná v kartónovej krabici s bohatým príslušenstvom. 

Potrebujete poradiť pri výbere elektrického či akumulátorového náradia? Napíšte nám na e-mail technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi pomôžeme.

Všetky novinky

Súvisiace produkty