AKU kolobežka Narex ESN 400 Long Run

V poslednom roku u nás stúpa obľuba „e-vozidiel“ čiže elektrobicyklov, elektroboardov a elektrických kolobežiek. Za narastajúcou popularitou pritom nie je len obyčajná lenivosť a módne trendy, ale predovšetkým veľká praktickosť. Mesta preplnené kolónami čakajúcich automobilov potrebujú uľaviť a práve e-kolobežky sú vhodným riešením na prekonanie denných ciest do práce. Horúcou novinkou je AKU kolobežka ESN 400 od Narexu. Na rozdiel od bicykla sa na nej nespotíte a pokiaľ potrebujete ísť mestskou dopravou, jednoducho ju zložíte – vďaka jednoduchému sklápaciemu mechanizmu kolobežku jednoducho zložíte do batožinového priestoru a odložíte v kancelárii.

 

Fotografia: Akumulátorová kolobežka Narex ESN 400 Long Run

 

Ako už napovedá názov ESN 400 Long Run, Narex vsadil predovšetkým na veľmi dlhú výdrž batérie, maximálny dojazd je až 40 kilometrov. 350W bezuhlíkový motor dokáže akcelerovať až na rýchlosť 29 km/hod. Nabíjací čas plne vybitého akumulátoru sa pohybuje medzi 4 až 5 hodinami, pričom možno batériu na nabíjanie úplne vybrať a nabíjať priamo na stroji prostredníctvom nabíjacieho konektoru.

 


Fotografia: Kolobežku jednoducho zožíte a preveziete autom, mestskou dopravou alebo uložíte vedľa pracovného miesta

 

Elegantný design s akumulátorom uloženým v stĺpiku riadidiel prináša komfort a je navrhnutý s ohľadom na vašu bezpečnosť. Pri samotnej jazde volíte medzi 3 rýchlostnými režimami a určujete tak tempo jazdy.

Zahoďte za hlavu obavy, šetrite prírodu a vyskúšajte zábavný dopravný prostriedok na cesty do práce, výlety a ďalšie voľnočasové aktivity.

 

Fotografia: Najnovšia akumulátorová kolobežka NAREX ESN 400 Long Run s ešte dlhšou výdržou batérie a maximálnym dojazdom až 40 km je skvelým ekologickým dopravným prostriedkom nielen na cesty do práce, ale aj na výlety do prírody a ďalšie voľnočasové aktivity

 

Všetky novinky

Súvisiace produkty