Nové AKU strutkovače Metabo

Výrobca Metabo uviedol na trh nový akumulátorový vŕtací skrutkovač BS 18 Set a akumulátorovú príklepovú vŕtačku SB 18 Set.

AKU skrutkovače a vŕtačky sú základnými strojmi, ktoré nesmú chýbať v žiadnej dielni ani domácnosti. Sú univerzálnymi pomocníkmi pri širokej škále kutilských aj profesionálnych prác. Verzia v AKU prevedení vyniká navyše mobilitou, nie ste obmedzovaní káblom a užívate si slobodnú prácu na akomkoľvek mieste.

Metabo opäť prichádza s masívnymi strojmi, ktoré prekvapia životnosťou aj výkonom. Novinky sú riešené ako mobilné dielne, kedy je stroj spolu so všetkým príslušenstvom umiestnený do šikovného, ľahko prenosného kufru. Čo presne vedia a prečo si zaobstarať aku vŕtacie skrutkovače od Metaba?

 

 

  • Stroje vynikajú ľahkou a kompaktnou konštrukciou
  • Vďaka integrovanému osvetleniu pohodlne pracujete aj na tmavých, ťažko dostupných miestach
  • Akumulátor je opatrený praktickým ukazovateľom aktuálneho stavu nabitia – jednoducho si rozplánujete jednotlivé úkony, pretože presne viete, koľko času na prácu vám zostáva
  • Technológia Ultra-M zaistí najvyšší výkon a šetrné nabíjanie, navyše získate 3 roky záruku na akumulátorový článok
  • BS 18 Set si obľúbite pre jeho extrémne krátku konštrukciu, s ktorou zvládnete škálu rôznorodých prác
  • SB 18 Set je opatrený funkciou príklepu, ktorá umožňuje vŕtánie do muriva a ostatných tvrdých materiálov; príklepový mechanizmus môžete zapnúť či vypnúť a prispôsobiť tak vŕtanie konkrétnej úlohe (v prípade mäkkých materiálov je nutné príklep vypnúť, aby ste predišli poškodeniu)

 

Zaujali vás novinky od Metaba, ale váhate, ktorú vŕtačku si vybrať? Prečítajte si článok Doktora Kladiva Ako vybrať vŕtačku. Pokiaľ potrebujete pri výbere poradiť, kontaktujte Doktora prostrednictvom online chatu alebo na e-mail info@doktorkladivo.cz.

 

 

Všetky novinky

Súvisiace produkty