Gardena: Nová značka Doktora Kladiva

Príroda plná pučania a rozkvitajúcich kvetín. Jar vystriedalo pochmúrnu zimu a je najvyšší čas pustiť sa do záhradných prác. Doktor Kladivo zaradil do sortimentu novú značku prinášajúci ucelený rad vybavenia majiteľom domov a záhrad. Predstavujeme ponuku produktov značky Gardena.

 

HISTÓRIA ZNAČKY

GARDENA bola založená v roku 1961 obchodníkmi Wernerom Kressom a Eberhardom Kastnerom. Postupom rokov sa z malej obchodnej spoločnosti s produktami k starostlivosti o záhradu rozvinul celosvetovo uznávaný výrobca inteligentných strojov a systémov pre starostlivosť o záhradu. Súčasne je GARDENA poprednou značkou v odbore vysoko kvalitného záhradného náradia v Európe so zastúpením vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Sortiment produktov vyrábaných v nemeckom Ulme zahŕňa všetko od zavlažovacích systémov, záhradných vysávačov, čerpadiel, postrekovačov, drobného náradia pre záhradkárov i funkčných záhradných nožníc.

 

Množstvo produktov Gardena nájdete už teraz na e-shope Doktora Kladiva. Potrebujete poradiť pri výbere záhradnej techniky? Kontaktujte nás na e-mail technickeotazky@doktorkladivo.sk.

 

 

Všetky novinky

Súvisiace produkty