Kultovná pecka z Českej Lípy.

Na vedomosť sa dáva, že do kultovnej rodiny skrutkovačov Hybro z Českej Lípy pribudol jeden nový prírastok. Najnovší člen o sebe dáva hlasito vedieť a u zákazníkov Doktora Kladiva vzbudil skutočný záujem takmer ihneď po spustení predaje. Čím oslnil tento nováčik skúsených a ostrieľaných zákazníkov nielen z odboru?

Fotografia: Nový AKU skrutkovač AS 37-2 Hybro Evo od Narexu

Začnime od začiatku. Nový akumulátorový skrutkovač dostal meno Hybro Evo, celým menom AS 37-2 Hybro Evo. Svetu, respektíve českému a slovenskému trhu, sa prvýkrát ukázal v októbri 2022 ako veľmi očakávaná a žiadaná posila celého tímu strojov značky Narex. A ako už s každou novou príchodzou generáciou býva, tak aj nový Hybro Evo prichádza s inováciami a vylepšeniami, ktoré by mali konečnému užívateľovi zjednodušiť život a zároveň aj spríjemniť prácu.

A čo dostalo nové Hybro Evo do vienka?

✔️Dvojstupňovú elektronickú reguláciu uťahovacieho výkonu s LED indikátorom nastavenia

✔️Celokovovú prevodovku a automatickú aretáciu vretena pre manuálne skrutkovanie až do 15 Nm

✔️Stabilný Li-lon akumulátorový článok

✔️Automatické LED pracovné svetlo

✔️Elektronicky riadenú rýchlonabíjačku s farebnou signalizáciou

Doktor Kladivo jednoznačne dáva Narexu plusové body za plastovú kazetu, v ktorej Hybro Evo obdržíte. Predošlé generácie sa dodávali len v blistri, čím mnohým užívateľom tento tradičný výrobca pridával starosti, kam skrutkovač aj s dodávaným príslušenstvom uložiť nielen v priebehu prepravy, ale aj cez pracovnú prestávku. Čím sa ale skrutkovač od predošlých modelov nelíši je farebné prevedenie. Českolipská dielňa sa drží osvedčenej klasiky. Modré telo s oranžovými a čiernymi prvkami. Proste a jednoducho akumulátorový elegán.

Fotografia: Narex Hybro Evo v plastovej kazete

Skúseným kutilom či profesionálom isto nie je potrebné popisovať široké využitie akumulátorového skrutkovača Hybro Evo. Pre istotu sa však pozrime na pár tipov, ako skrutkovač možno použiť. Zariaďujete novú izbu alebo sa sťahujete do nového? Montovanie, prípadne demontáž nábytku vás pravdepodobne neminie. Milujete korčuľovanie? Alebo ste vášnivý modelár? Hybro si poradí so všetkým, čo obsahuje skrutky. Od výmeny koliesok na korčuliach až po rozloženie nábytku. Nemusíte sa báť, že by ste nemali pre Hybro dostatok práce. Možnosti jeho využitia sú rôznorodé.

Spoiler alert! Pre tých z vás, ktorí milujete prekvapenia, prosím nasledujúce riadky nečítajte. Doktor Kladivo totiž s veľkou parádou hodlá odhaliť, čo všetko nájdete v obsahu dodávky.

✔️napájací kábel

✔️14-dielna sada bitov

✔️adaptér

✔️75 mm predĺžený bit E6.3/PH1

✔️75 mm predĺžený bit PH2/F5.5

✔️68 mm držiak bitov

✔️58 mm držiak bitov

✔️karabina s gumovou pružinou

Skrutkovaniu zdar!

Všetky novinky

Súvisiace produkty