Horúce ružové novinky z Českej Lípy

S novinkami z Českej Lípy sa tento rok doslova roztrhlo vrece. Začiatkom apríla Narex predstavil celú novú produktovú radu s názvom Camouflage, ktorá vzbudila u zákazníkov Doktora Kladiva pomerne vysoký záujem. V Českej Lípe sa však nezaháľalo a s pomaly prichádzajúcou jeseňou prišli medzi už odskúšané stroje aj tie nové, ktoré rozhodne majú čo ponúknuť.

Fotografia: Nové Hybro AS 37 v ružovej farbe

Jedným z najznámejších produktov z českolipskej dielne je určite akumulátorový hybridný skrutkovač. Avšak kto by to bol čakal, že se jedného dňa dočkajú aj zručné ženy s citom pre design. Tzv. hybro dostalo nový kabát, a to rovno ružový. Áno, čítate správne. Nové Hybro je oblečené do decentne ružového kabátu bez toho, aby prišlo o svoje technické zručnosti. Za predpokladu, že máte doma kutilsky zdatnú ženu a chcete jej urobiť radosť praktickým darčekom, s akumulátorovým hybridným skrutkovačom AS 37 Hybro Lady by ste mohli trafiť klinček po hlavičke.

Fotografia: Ukážka nového Hybra Lady v praxi

V čom skrutkovač Hybro AS 37 Lady vyniká? Mimoriadnou kompaktnosťou a ergonomickým prepracovaným designom, vďaka čomu je skrutkovač skladný a jednoducho ovládateľný. Narex nezabudol skrutkovač vybaviť aj automatickým LED pracovným svetlom, ktoré uľahčí prácu v temných zákutiach bytu či dielne. Hybro Lady síce vďaka svojej trendy farbe pôsobí jemne, ale je to silák. Manuálne skrutkovať s ním zvládnete až do 10 Nm. Výhodou integrovaného akumulátoru je, že odpadá drina s hľadaním kompatibilného akumulátoru. Hybro disponuje nabíjacím portom Micro USB a nabíjačka je elektronicky riadená a je súčasťou dodávky.

Technické parametre akumulátorového skrutkovača Hybro AS 37 Lady:

Napájacie napätie: 3,6 V
Kapacita akumulátoru: 0,85 Ah
Nabíjací čas akumulátoru: cca 45 min
Max. priemer vrtu do dreva: 4,5 (2,5 - elektrický) mm
Otáčky naprázdno: 280/min
Max. krútiaci moment: 3/10 Nm
Hmotnosť: 0,14 Kg

Skrutkovač Hybro s akumulátorovým pohonom má rozhodne čo ponúknuť a istotne si nájde svoje uplatnenie v každej domácnosti. Skladanie nábytku alebo jeho rozloženie bude hračka. Tohto malého, ale šikovného pomocníka môžete využiť aj kreatívnejšie. Utiahne skrutky na detských odrážadlách, pomôže aj pri zostavovaní vláčikov napríklad zo stavebnice Merkur alebo pomôže vymeniť kolieska na kolieskových korčuliach. Súčasťou balenia je aj 8-dielna sada bitov, jeden predĺžený bit a držiak bitov. Pokiaľ ste však náročný užívateľ či užívateľka, môžete si vybrať zo širokej škály odporučeného príslušenstva. Veľmi obľúbené sú sady skrutkovacích bitov SUPER LOCK, ktoré sú starostlivo uložené v plastovej krabičke. Užite si unikátne prepojenie princípov elektrického a manuálneho skrutkovania s akumulátorovým skrutkovačom Narex Hybro Lady.

Fotografia: Hybro Lady v ružovek farbe v blistri

Potrebujete poradiť pri výbere akumulátorového náradia? Kontaktuje Doktora Kladiva prostredníctvom e-mailu technickeotazky@doktorkladivo.sk a my vám radi poradíme s výberom.

Všetky novinky

Súvisiace produkty