0
420 €

Materiál pre brúsenie a leštenie Dremel

Ako si precízne poradiť s finálnou úpravou povrchu? Vyberte si z kompletného sortimentu materiálu pre brúsenie a leštenie. Vyberte si vhodný typ brúsneho pásu Dremel či kotúča Dremel vzhľadom na typ vašej elektrickej brúsky Dremel či akumulátorovej brúsky Dremel od Doktora Kladiva. Ponúkame materiál pre pásové brúskykotúče pre uhlové brúskybrúsne papiere pre vibračné brúskybrúsne návleky pre saténovacie brúsky a ďalšie.

Brúsne kotúče, brúsne pásy, brúsne papiere, kotúčové kefy a leštiace kotúče sú nástroje, ktoré sa používajú v rôznych priemyselných, remeselných a domácich aplikáciách na konečnú úpravu povrchov materiálov. Každý z týchto nástrojov má špecifické použitie v závislosti od povahy práce a požadovaného výsledku.

Brusné kotúče: Tieto kotúče sa zvyčajne používajú s uhlovými brúskami na hrubé brúsenie kovov, ako je železo, oceľ alebo hliník. Sú ideálne na odstraňovanie hrdze, hladké zvary a na rezanie tvrdých materiálov.

Brusné pásy: Používajú sa najmä v pásových brúskach a slúžia na jemné alebo hrubé brúsenie povrchov. Používajú sa na drevo, kovy a plasty na vyhladenie nerovností a prípravu povrchu na ďalšie spracovanie.

Brusné papiere: Tento nástroj je nevyhnutný na jemné brúsenie a dokončovanie. Brúsny papier je vhodný na ručné brúsenie alebo použitie s elektrickým náradím a používa sa na drevo, kovy a iné materiály na dosiahnutie hladkého povrchu.

Uhlové kefy:Tieto kefy sa používajú na odstraňovanie hrdze, odstraňovanie farby a čistenie povrchu. Sú kompatibilné s rôznymi nástrojmi a poskytujú flexibilné riešenie na povrchovú úpravu.

Leštiace kotúče: Sú určené na konečné leštenie povrchov, najmä kovov a drahých kameňov. Tieto kotúče sa používajú s leštiacimi pastami alebo tekutinami na dosiahnutie vysokého lesku a dokonalého povrchu.