Bezstarostný servis Bosch

Doktor Kladivo je autorizovaným predajcom značky Bosch a vďaka tomu vám prináša radu výhod prameniacich z nákupu. Autorizovaný predaj je pre vás zárukou istoty, že skutočne nakupujete u spoľahlivého dodávateľa náradia. A čo z toho získate? Menujeme napríklad predĺženie záruky až na 3 roky či servisné opravy priamo u dodávateľa. Výrobca Bosch si totiž za kvalitou výrobkov stojí a Doktor za ňu ručí kladivom. Keď už sa náradie na chvíľu pokazí, je opravené priamo v zdroji - v profesionálnych centrách Bosch. 

Možnosť využitia bezstarostného servisu uvíta každý časovo vyťažený zákazník. Prestala vaša obľúbená brúska fungovať a vy ju potrebujete nutne opraviť? Doktor Kladivo má pre vás liek na vyriešenie tohoto problému. Čo budete potrebovať?

  • Kópiu predajného dokladu (ak sa jedná o o záručnú opravu)
  • Certifikát predĺženenej záruky (ak bola záruka predĺžená)

 

Prostredníctvom online objednávky na oficiálnych stránkach Bosch môžete bezplatne zaslať k oprave akýkoľvek výrobok. A ako to celé funguje? Nemusíte sa báť, nečaká vás žiadne zložité vybavovanie či papierovanie – všetko jednoducho vybavíte z pohodlia vášho domova.

Na zaslanie tovaru na opravu stačí jednoducho vyplniť objednávkový formulár. Do formuláru zadáte základné údaje o výrobku, adresu a spôsob vyzdvihnutia tovaru. Dopravca od vás tovar vyzdvihne a po oprave opäť doručí až k vám domov. Zvyčajná doba opravy je 5 dní, takže sa nemusíte báť, že budete bez svojho obľúbeného kusu náradia príliš dlho.

 

 

 

Všetky novinky